ASSA ABLOY SMARTAir

SMARTAir nabízí různé úrovně správy kontroly přístupu 

Sami si vyberte ten nejefektivnější způsob správy přístupových práv. Dokonce můžete kombinovat různé úrovně kontroly v rámci jediné instalace. SMARTair díky své flexibilitě také chrání vaše investice, neboť můžete začít v malém a svůj systém kontroly přístupu postupně rozšiřovat o další a další dveře - nebo funkce systému rozšiřovat formou propracovanější správy. A každé řešení SMARTair samozřejmě znamená i snadnou správu pro správce majetku a snadné používání vašimi pracovníky.

Ať již jsou vaše požadavky na kontrolu přístupu či rozpočtové možnosti jakékoli, vždy pro vás máme vhodný systém SMARTair. 


SMARTAir Stand Alone

Bezdrátová kontrola přístupu pro menší pracoviště, či bytové domy bez nutnosti provozování jakéhokoliv software.


SMARTAir Offline

Výkonná a plnohodnotná kontrola přístupu pro pracoviště, nebo bytové domy s nižší fluktuací osob a s možností offline změn v přístupových právech pomocí jednoduchého software.

SMARTAir Update on Card

Spojení offline kontroly s nástěnými updatery, díky kterým zajistíte dostatečně časté monitorování uživatelů i zámků.

SMARTAir Wirelss Online

Kontrola a sledování přístůpů a změny v přístupových právech v reálném čase pomocí sofistikovaného a komplexního software.

SMARTAir Openow

Nahraďte klíče a přístupové čipy karty bezpečnostními přístupovými právy uloženými v mobilní aplikaci uživatele s možností zasílání přístupových práv v reálném čase.

Možnosti a provedení přístupového systému SMARTAir

► všechny typy kování SMARTAir jsou dostupné ve verzi se čtečkou a také ve verzi s klávesnicí, což umožňuje kromě čipů používat k odemykání také volitelný PIN kód

► kování SMARTAir jsou dostupné v několika povrchových úpravách včetně možnosti antibakteriálního povrchu

► v nabídce jsou rovněž tři designové provedení kliky a možnost bílé povrchové úpravy čtečky čipů 

► k odemykání dveří je možné kromě přívěškových čipů možné používat také karty (s možností potisku v libovolném designu), bezkontaktní náramky, nebo nalepovací tagy určené např. pro nalepení na zadní stranu mobilního telefonu► Nástěnná čtečka SMARTAir 

- pro montáž na stěnu vedle dveří

- lze použít v kombinaci s elektromotorickým zadlabacím zámkem a standardním bezpečnostním kováním "madlo - klika"

- dostupná také ve variantě s klávesnicí


Zašlete nám poptávku na elektronický přístupový systém