Elektronické přístupové systémy pro byty a rodinné domy

Pro byty, rodinné domy a další objekty s nízkým počtem dveří nabízíme několik řešení elektronického (elektromechanického) přístupu, která jsou nenáročná na správu, cenově dostupná a velmi spolehlivá. 

Jaké výhody mi elektronický přístup přinese?

Vyšší komfort přístupu

Ovládání dveří otiskem prstu, čipem, nebo mobilním telefonem je pohodlnější než klíčem. Navíc, pokud klíče např. zapomenete, domů ve vždy i tak dostanete.

Spolehlivější zabezpečení

U všech variant je elektronického ovládání dveří je možné nastavit tzv. "samozamkání". Vaše dveře tak už nikdy nezůstanou jen "zabouchneté", ale budou vždy bezpečně zamčené.

Vzdálené ovládání

Pomocí jednoduchého zařízení je možné všechna zařízení připojit do Vaší domácí internetové sítě, díky čemuž můžete ovládat a kontrolovat stav Vašich dveří odkudkoliv a můžete někomu na dálku dveře odemknout.

Možnost nastavení práv

Pokud potřebujete udělit přístup do objektu více osobám, ale např, jen v určitých dnech, nebo časech, jednoduše nastavíte různá přístupová práva a to i pro několik zařízení (dveří).

Časté dotazy ohledně elektronického přístupu ▼

Zůstane možnost ovládání dveří klíčem?

Ano. Možnost odemykání dveří standardním klíče zůstává vždy zachována. Nemusíte se tak obávat, že kdyby se cokoliv stalo, tak se nedostane domů.

Je zapotřebí měnit dveře?

V drtivé většině případů určitě ne. Často je zapotřebí jen upravit Vaši stávající cylindrickou vložku, případně vyměnit zadlabací zámek za "samozamykací" typ. V některých případech je nutné nainstalovat do dveří kabel, ale s tím vším si dokážeme poradit, vy se o nic starat nemusíte.

Potřebuji ke dveřím přivést elektřinu?

V některých případech to je nutné, záleží na tom, jaký si zvolíte typ elektronického přístupu. Přívod elektřiny ke dveřím ale provedeme v rámci montáže a instalace, vy si s tím tedy nemusíte dělat starosti.

Jak dlouho vydrží baterie?

Životnost baterií je v současné době již na velmi dobré úrovni. V bytě či rodinném domě s průměrným počtem přístupů můžete počítat s výdrží baterií minimálně šest měsíců, ale často to bývá mnohem déle.

Máte zájem ? 

Domluvte si s námi schůzku v našem showroomu, kde si můžete vše vyzkoušet a dozvědět se další informace. 

Máte další dotazy? Chcete zaslat poptávku?