Vybavení pro výrobu autoklíčů

Velkoobchodní prodej materiálu, strojů a zařízení pro výrobu autoklíčů. 

V naší nabídce naleznete stroje pro řezání autoklíčů, OBD diagnostiky pro programování autoklíčů, zařízení pro klonování a kodifikaci čipů a generování dálkových ovladačů, kompletní sortiment čipů (transpondérů), obalů autoklíčů, dálkových ovladačů a planžet. Nabízíme také autozámky, spínací skříňky, náhradní díly autozámků, stavítka pro autozámky a další produkty. Prodáváme také nástroje pro nouzové otevírání automobilů. Navštivte náš internetový obchod eshop.klicovyservis.cz.


Pro velkoobchodní odběr zboží se prosím zaregistrujte v našem internetovém obchodě. Do jednoho pracovního dne vám bude nastavena velkoobchodní cenová hladina a případně individuální slevy na zboží v jednotlivých kategoriích. 


Stroje na výrobu autoklíčů

Prodáváme elektronické stroje na výrobu autoklíčů včetně příslušenství, svěráků, fréz a čtecích hrotů. 

Zařízení pro práci s autoklíči

Prodáváme zařízení pro kopírování a kodifikaci čipů, přípravu dálkových ovladačů a OBD diagnostiky.

Auto klíče, moto klíče a čipy

Prodáváme polotovary klíčů pro čip, dálkové ovladače, obaly autoklíčů, kompletní auto klíče, planžety a čipy.

Školení a sdílení informací

V ceně každého stroje a zařízení pro práci s autoklíči je zahrnuto důkladné školení v ovládání a základní údržbě daného stroje nebo zařízení. Školení provádíme v naší provozovně nebo v provozovně zákazníka.

Záruční a pozáruční servis

Bezplatný záruční servis je samozřejmostí. Poskytujeme také plný pozáruční servis a servis strojů na řezání klíčů a zařízení pro práci s autoklíči všech výrobců. Záruka na všechny stroje a zařízení je 12 měsíců.

Klíčový servis 
Velkoobchodní prodej zařízení a materiálu pro výrobu autoklíčů