Produkty zabezpečení

Kompletní nabídka produktů zabezpečení


Zámkové vložky

Nalezete u nás zámkové vložky výrobců Mul-T-Lock, Titan, Dom a STAR ve všech bezpečnostních třídách a rozměrech i ve variantách s ozubenými koly a olivami (knoflíky).


Zadlabací zámky

Prodáváme zadlabací zámky výrobců Hobes a Titan. Standardní i bezpečnostní zadlabací zámky. Zadlabací zámky pro vložky, pro dózické i pro tvarové klíče ve všech běžných rozměrech.


Cyklozámky

Cyklisté naleznou v naší prodejně nejvyšší možné zabezpečení pro svá jízdní kola - cyklozámky kódové, článkové, řetězové, s prodlouženým třmenem i cyklozámky s alarmem. 


Trezory, sejfy

Vaše cennosti je zapotřebí kvalitně zabezpečit. V naší prodejně vám poradíme jak na to. Nabízíme nábytkové i volně stojící trezory a sejfy různých velikostí. 


Poštovní schránky

Prodáváme poštovní schránky pro interiérové (bytové domy) i exteriérové (rodinné domy) použití. Samozřejmostí je výběr různých velikostí, provedení a barev. 


Kování

Prodáváme exteriérová, interiérová i rozetová kování ve všech variantách, rozměrech i barevných provedeních. Standardní kování i bezpečnostní kování s překrytem.


Motozámky

Příznivci motocyklů u nás dostanou to nejlepší zabezpečení pro své jednostopé miláčky. Naleznete u nás motozámky na kotoučové brzdy, lankové i článkové motozámky a motozámky s alarmem.


Petlice 

Pro zabezpečení různých venkovních i vnitřních objektů prodáváme kvalitní petlice a závory různých velikostí a typů. Samozřejmostí je výběr kompatibilních visacích zámků. 


Cashboxy, pokladny

Pokud potřebujete uložit peníze, případně jiné cennosti, naleznete u nás příruční  pokladny (cashboxy) v mnoha barevných provedeních a velikostech.  


Lamelové zámky

Pro drobné zabezpečení u nás naleznete nábytkové, lamelové, bajonetové i centrálové zámky. Stejně tak zámky na sklo, zámky na automaty, roletové zámky a další. 


Visací zámky

Nabízíme visací zámky všech velikostí, kategorií a bezpečnostních tříd včetně visacích zámků na půlvložku a s kódovým zámkem. Zhotovujeme klíčové systémy z visacích zámků.


Přídavné zámky

Pro dodatečné zabezpečení dveří od vašeho domu či bytu u nás můžete zakoupit přídavné dveřní zámky v provedení standardním, nebo v provedení se zámkovu vložkou. 


Řetězy 

Řetězy naleznou v oblasti zabezpečení různé využití. Prodáváme bezpečnostní řetězy z kalené oceli od německého výrobce Burg-Wäechter v různých průměrech a délkách. 


Skříňky na klíče

Pro zákazníky, kteří potřebují efektivně organizovat větší množství klíčů, prodáváme různé druhy skříněk a organizérů na klíče v různých  velikostech. . 


Elektronické zámky

Máte rádi moderní technologie? My také. A proto v naší prodejně můžete zakoupit elektronické zámky, díky kterým posunete zabezpečení své domácnosti na vyšší úroveň. 


Veškeré produkty zakoupíte v naší prodejně, nebo v našem eshopu. S výběrem vám rádi poradíme osobně, nebo telefonicky. 

Potřebujete poradit se zabezpečením?

Klíčový servis Plzeň
Specialista na zabezpečení a autoklíče