Produkty zabezpečení

Kompletní nabídka produktů zabezpečení


Nalezete u nás zámkové vložky výrobců Mul-T-Lock, Titan, Dom a STAR ve všech bezpečnostních třídách a rozměrech i ve variantách s ozubenými koly a olivami (knoflíky).


Prodáváme zadlabací zámky výrobců Hobes a Titan. Standardní i bezpečnostní zadlabací zámky. Zadlabací zámky pro vložky, pro dózické i pro tvarové klíče ve všech běžných rozměrech.


Cyklisté naleznou v naší prodejně nejvyšší možné zabezpečení pro svá jízdní kola - cyklozámky kódové, článkové, řetězové, s prodlouženým třmenem i cyklozámky s alarmem. 


Vaše cennosti je zapotřebí kvalitně zabezpečit. V naší prodejně vám poradíme jak na to. Nabízíme nábytkové i volně stojící trezory a sejfy různých velikostí. 


Prodáváme poštovní schránky pro interiérové (bytové domy) i exteriérové (rodinné domy) použití. Samozřejmostí je výběr různých velikostí, provedení a barev. 


Prodáváme exteriérová, interiérová i rozetová kování ve všech variantách, rozměrech i barevných provedeních. Standardní kování i bezpečnostní kování s překrytem.


Příznivci motocyklů u nás dostanou to nejlepší zabezpečení pro své jednostopé miláčky. Naleznete u nás motozámky na kotoučové brzdy, lankové i článkové motozámky a motozámky s alarmem.


Pro zabezpečení různých venkovních i vnitřních objektů prodáváme kvalitní petlice a závory různých velikostí a typů. Samozřejmostí je výběr kompatibilních visacích zámků. 


Pokud potřebujete uložit peníze, případně jiné cennosti, naleznete u nás příruční  pokladny (cashboxy) v mnoha barevných provedeních a velikostech.  


Pro drobné zabezpečení u nás naleznete nábytkové, lamelové, bajonetové i centrálové zámky. Stejně tak zámky na sklo, zámky na automaty, roletové zámky a další. 


Nabízíme visací zámky všech velikostí a bezpečnostních tříd včetně visacích zámků na půlvložku a s kódovým zámkem. Zhotovujeme klíčové systémy z visacích zámků.


Pro dodatečné zabezpečení dveří od vašeho domu či bytu u nás můžete zakoupit přídavné dveřní zámky v provedení standardním, nebo v provedení se zámkovu vložkou. 


Řetězy naleznou v oblasti zabezpečení různé využití. Prodáváme bezpečnostní řetězy z kalené oceli od německého výrobce Burg-Wäechter v různých průměrech a délkách. 


Pro zákazníky, kteří potřebují efektivně organizovat větší množství klíčů, prodáváme různé druhy skříněk a organizérů na klíče v různých  velikostech a barvách. 


Máte rádi moderní technologie? My také. A proto v naší prodejně můžete zakoupit elektronické zámky, díky kterým posunete zabezpečení své domácnosti na vyšší úroveň. 


Trezory, sejfy a skříně na zbraně Rottner

Potřebujete zabezpečit svůj majetek? Hotovost, šperky, zbraně, dokumenty, či jiné cennosti? 

Máme pro vás řešení v podobě špičkových trezorů a sejfů od renomovaného rakouského výrobce Rottner. Nejprodávanější modely je možné osobně prohlédnout v naší provozovně v Plzni. Nabízíme kompletní sortiment společnosti Rottner, trezory, sejfy, skříně na zbraně, bezpečnostní schránky, ohnivzdorné tašky, poštovní schránky, popelníky a další produkty.

Trezory je možné objednat včetně dopravy a montáže (ukotvení) přímo na požadovaném místě, případně dopravou přímo od výrobce na požadovanou adresu přepravní službou.

Kompletní sortiment výrobce Rottner naleznete zde ►

Veškeré produkty zakoupíte v naší prodejně, nebo v našem eshopu. S výběrem vám rádi poradíme osobně, nebo telefonicky. 

Potřebujete poradit se zabezpečením?

Klíčový servis Plzeň
Specialista na zabezpečení a autoklíče