Servis a montáže

Servis a montáže produktů zabezpečení, opravy zámků a zámkových vložek


Servis zámkových vložek a zámků

Provádíme servis a opravy zámkových vložek výrobců FAB, Guard, EVVA, CISA, CES, STAR, KABA, GEGE, Titan, Mul-T-Lock a dalších. Sjednocujeme vložky na stejný klíč, montujeme olivy (knoflíky) a ozubená kola. Provádíme službu výroba klíče podle zámku. Nabízíme také servis zadlabacích, visacích, trezorových a dalších zámků. 

Montáže produktů zabezpečení

Montujeme veškeré produkty zabezpečení v Plzni a okolí. Poskytujeme služby bytovým družstvům (SVJ) a správcům nemovitostí. Provádíme montáže zámků, přídavných zámků, závor, kování, dveřních zavíračů, elektronických zámků, výměny zámkových vložek a další služby. Pro nabídku montáže nás neváhejte kontaktovat.


Montáže a instalace wifi kamer a kamerových systémů s možností cloudového úložiště

Provádíme montáže a instalace wifi kamer a kamerových systémů pro komerční i obytné objekty. Zajistíme přívod elektřiny, montáž kamery, připojení do sítě, provedeme prvotní nastavení a zaškolíme v ovládání kamery skrze mobilní aplikaci a webové rozhraní včetně stahování pořízených záznamů.

  • vnitřní i venkovní provedení kamer, kvalitní obraz i zvuk
  • kamerové systémy s celkovým počtem až 10 kamer
  • jednoduché ovládání, obsluha a správa jak z mobilu, tak z počítače
  • možnost automatického nahrávání pořízených záznamů do cloudového úložištěInstalace univerzálních přijímačů pro ovládání veškerých automatizací

V případě všech ztracených ovladačů od garážových vrat, závory, nebo brány, nebo v případě, že není možnost vytvořit kopii vašeho stávajícího ovladače, nabízíme možnost instalace univerzálního přijímače a spárování libovolného počtu nových ovladačů. 
Univerzální přijímač s ovladači lze použít například také na ovládání elektronického vrátného, či jiného zařízení s potřebou dálkového ovládání. 

  • funguje samostatně, či paralelně s původní jednotkou
  • pamět až pro 250 ovladačů, rozsah napětí 12 - 30V
  • kompaktní rozměry 56x46x20mm, fixní i plovoucí kód
  • zakoupíte v prodejně i v  eshopu 


Autorizované servisní středisko FAB - ASSA ABLOY, Mul-T-Lock a YALE

Jsme autorizovaným servisním střediskem a prodejcem produktů výrobců FAB, ASSA ABLOY, Mul-T-Lock a YALE. V našem sortimentu naleznete produkty všech těchto výrobců. Zhotovujeme duplikáty všech klíčů FAB a Mul-T-Lock včetně bezpečnostních chráněných kartou a provádíme servis veškerých produktů těchto výrobců včetně elektromechanických. 


Objednejte si naše služby

Klíčový servis Plzeň
Specialista na zabezpečení a autoklíče