Systém generálního a hlavního klíče

Výroba systémů generálního klíče (SGHK) pro firmy i domácnosti


SGHK pro velké objekty a firmy

Systém generálního klíče umožňuje definovat konkrétní úrovně přístupu pro jednotlivé držitele klíčů. Nalezne tak uplatnění ve velkých objektech a firmách, kde je zapotřebí rozdělovat přístupy do jednotlivých částí a místností. 

Hlavní klíčové systémy mohou výrazně snížit počet klíčů, které musí být rozdány uživatelům, protože místo toho, abyste dávali samostatný klíč pro každé dveře, ke kterým má mít uživatel přístup, může uživatel dostat pouze jeden klíč, který mu umožní přístup do všech dveří, zatímco jiný uživatel může dostat jiný klíč, který funguje jen pro část z nich.

Klíčový systém tak nejen šetří peníze a čas, ale zároveň přináší vysokou úroveň pohodlí a profesionality. SGHK pro domácnosti

Klíčový systém nalezne uplatnění všude tam, kde se nachází dva a více zámků. nebo dveří, či kombinace obojího. Lze jej kombinovat i s visacími a dalšími druhy zámků.

Využijete jej tak například i v bytovém domě, kdy budete mít po instalaci klíčového systému jediný klíč k bytu, sklepní kóji, visacímu zámku v kočárkárně a přidat můžete například i chatu nebo kancelář. Stejně tak je možné mít v rodinném domě jeden klíč od brány, hlavních vchodových dveří, zadních dveří i dveří od garáže. Možnosti jsou neomezené.Vložky a zámky pro SGHK

Pro klíčové systémy ve 4. bezpečnostní třídě používáme zámkové vložky Mul-T-Lock (důlkové - ploché klíče). Pro klíčové systémy ve 3. bezpečnostní třídě používáme zámkové vložky Titan (standardní zubové klíče). V obou případech zaručujeme nemožnost duplikace klíče, jelikož používáme personifikované profily klíčů určené pouze pro naši firmu.

V případě výroby klíčového systému ve visacích zámcích používáme osvědčené a velmi kvalitní visací zámky TOKOZ OMEGA a půlvložky výše zmíněných výrobců. Systém generálního klíče lze kombinovat i s lamelovými a dalšími druhy zámků.

Zašlete nám poptávku na systém generálního klíče

Klíčový servis Plzeň
Specialista na zabezpečení a autoklíče