SMART TTLock

Jedno řešení pro všechny aplikace

Smart TTLock - komplexní přístupový systém pro všechny typy objektů

Smart TTlock je moderní a všestranná technologická platforma pro elektromechanické produkty zabezpečení a přístupové prvky jako např. chytrá dveřní kování, biometrické čtečky čipů, elektronické vložky, visací zámky na otisk prstu, depozitní schránky a mnoho dalších. Veškeré produkty z této řady lze používat jak samostatně, tak i sdružovat do přístupového systému, či systémů. Produktová řada je velmi rozsáhlá a možnosti takřka neomezené.

Přístupový systém SMART TTLock je vhodný pro veškeré aplikace ať už se jedná o byt, či rodinný dům, nebo firmu, ubytovací zařízení, či jiný objekt s mnoha dveřmi a potřebou pokročilé správy přístupových práv v reálném čase.

Hlavní výhody a funkce

  • možnost kombinace různých produktů v rámci jednoho přístupového systému ( čtečky čipů, biometrické čtečky, el. dveřní kování, depozitní schránky, visací zámky a další)
  • kvalitní, spolehlivé a robustní provedení odolné vůči počasí i vandalismu
  • vhodné i pro rozsáhlé přístupové systémy se stovkami dveří a uživatelů
  • snadná administrace přístupových práv včetně časových oken pro všechny formy přístupu (čip, otisk prstu, kód, ekey, QR kód, dálkový ovladač)
  • funkce dočasného, nebo trvalého odemčení (průchozí režim)
  • možnost vzdálené správy celého přístupového systému skrze aplikaci, nebo webové rozhraní v PC
  • online i offline vystavování čipů pomocí mobilního telefonu s NFC, nebo na zapisovacím zařízení E3 pro PC
  • gateway pro online propojeni ve variantách wifi 2,4G, LAN i LTE
  • podpora čipů Mifare Classic i Desfire EV1
  • funkce exportu přístupů do csv pro každé zařízení

Portfolio produktů  SMART TTLock

Dveřní kování

Elektromechanická dveřní kování ve všech běžných roztečích - 72, 85, 90 a 92mm.

Biometrické čtečky

Nástěnné čtečky čipů a biometrické kódové čtečky v ruzných rozměrech a provedeních.

Elektronické vložky

Elektromechanické vložky se čtečkou čipů a otisků prstů, nebo kódovou klávesnicí.

Chytré kliky

Chytré kliky se čtečkou otisků prstů i čipů a kódovou klávesnicí pro interiérové dveře.

Visací zámky

Visací zámky na otisk prstu v různých velikostech a barevných provedeních.

Chytré zámky

Chytré zámky pro ovládání dveří bez klíčů s možností kódové klávesnice a dálkového ovladače.

Nábytkové zámky 

Zámky pro šatní skříňky a kancelářský nábytek na čip, kód, nebo otisk prstu.

Speciální zámky

Zámky na kola, motocykly, vrata, nebo kontejnery na otisk prstu a ekey. Odolné vůči počasí.

Příslušenství pro zařízení TTLock

Online moduly G2, G3 a G3

Online moduly slouží pro připojení zařízení do internetové sítě. Moduly jsou dostupné ve variantách wifi 2,4GHz, LAN RJ45 ethernet a LTE 4G. Komunikují se všemi zařízeními TTLock, jeden modul dokáže připojit až 10 zařízení. Optimální vzdálenost modulu od zařízení je do pěti metrů. Napájení 5V USB-C.

Kódová klávesnice WK2

Přídavná kódová klávesnice spolupracuje se všemi produkty TTLock, využití však najde zejména u zařízení, které vlastní klávesnicí nedisponují, tedy např. chytré zámky, nebo nábytkové zámky. Napájení 6V - 4x AAA. Výdrž baterií min. 12 měsíců.

Dálkový ovladač R1

Dálkovým ovladačem lze odemykat / zamykat všechna zařízení TTLock. Je vhodný např. do firem, ordinací, či jiných prostor, kde je zapotřebí odemykat dveře vzdáleně, rychle a pohodlně. Dosaz až 30 metrů, napájení 3V - CR2032, výdrž baterie min. 12 měsíců.

Dveřní senzor

Dveřní senzor slouží k monitoringu stavu dveří - otevřeno / zavřeno. Je určen zejména pro nástěnné čtečky, biometrické klávesnice, chytrá kování a chytré zámky. Díky senzoru je tak možné kromě přístupů sledovat i stav dveří a záznamy otevírání. Napájení 3V - CR2032, výdrž baterie min. 18 měsíců.

Zapisovací / čtecí zařízení E3

Zapisovací zařízení slouží k vydávání čipů, nebo čipových karet. Spolupracuje s PC software "Card encoder", ve kterém se ke svému TTLock účtu přihlásíte stejně jako v mobilní aplikaci a čipy karty je pak možné vydávat z jednoho místa. Vhodné pro ubytovací zařízení a objekty s vyšším počtem dveří a uživatelů. (Pro vydávání čipů je možné použít i mobilní telefon s funkcí NFC).

Spínač elektřiny

Čipový (kartový) spínač elektřiny pro hotelové pokoje. Spínač se připojuje na hlavní obvod pokoje a dokud není aktivován čipovou kartou, elektrický obvod je vypnutý. Snižuje spotřebu energii a zvyšuje bezpečnost v podobě předcházení vzniku požáru. Prodleva vypnutí po vyjmutí karty je 15 sekund.

Aplikace, webové rozhraní, software

Mobilní aplikace TTlock

Pomocí mobilní aplikace TTlock je možné provádět veškerá nastavení a spravovat přístupy pro všechna zařízení. Aplikace je dostupná zdarma pro Andriod i Ios a v českém jazyce. Odkazy na stažení mobilní aplikace TTlock: Android, iOS.

Webové rozhraní

Webové rozhraní TTLock web system slouží k nastavení a správě přístupů z počítače. Z tohoto rozhraní je možné spravovat pouze ta zařízení, která jsou online a je možné se do něj přihlásit stejnými přístupovými údaji jako do mobilní aplikace, a to v jakémkoliv internetovém prohlížeči.

Card encoder software

Software pro vzdálené vystavování čipů a čipových karet, díky němuž je možné vzdáleně vydat čip, nebo čipovou kartu ke všem zařízením se čtečkou čipů v rámci účtu. Standardně pro zařízení, která jsou online, v případě využívání placené verze účtu TTlock i pro zařízení, která jsou offline. Odkaz na stažení software Card Encoder ►

Zašlete nám poptávku na přístupový systém