Elektronické přístupové systémy

Pro bytové a panelové domy i komerční objekty nabízíme kompletní řešení moderního komfortního elektronického přístupu v podobě elektromechanických zámků ovládanými přístupovými čipy. 


I váš bytový dům, nebo komerční objekt může být vybaven moderním, bezpečným a pohodlným přístupovým systémem. Zajistíme výměnu dveří včetně montáže, stavebních úprav a osazení elektromechanickými zámky propojenými se čtečkami přístupových čipů, montáž zvonků či video zvonků a potřebnou elektroinstalaci. Pro případ výpadku elektrické energie vybavíme systém záložním zdrojem a dveře standardními zámkovými vložkami na klíč.

  • moderní, efektivní a komfortní řešení přístupu


Elektronický přístupový systém nabízí oproti konvenčnímu řešení celou řadu výhod. Je pohodlnější, bezpečnější i spolehlivější. Používáme pouze vysoce bezpečné přístupové čipy s technologií Mifare druhé generace, které není možné volně kopírovat, díky čemuž získáte plnou kontrolu nad přístupem do domu. Po celou dobu zajišťujeme kompletní správu celého systému včetně dodatečného programování dalších čipů.

  • vysoká úroveň zabezpečení
  • vyšší míra komfortu a pohodlí
  • řízení a správa přístupových práv

Zašlete nám poptávku na elektronický přístupový systém