Elektronické přístupové systémy pro bytové a komerční objekty

Pro bytové domy i komerční objekty nabízíme kompletní řešení moderního, komfortního a bezpečného elektronického přístupu 


I váš bytový dům, nebo komerční objekt může být vybaven moderním, bezpečným a pohodlným přístupovým systémem. Zajistíme dodávku a montáž elektronického kování, čtečky čipů a samozamykacího zámku s panikovou funkcí. V případě potřeby provedeme i výměnu dveří včetně montáže a stavebních úprav. Nabízíme také dodání montáž zvonků či video zvonků. Všechna řešení zachovávají možnost odemykat dveře klíčem skrze standardní zámkovou vložku.  

  • moderní, efektivní a komfortní řešení přístupu


Elektronický přístupový systém nabízí oproti konvenčnímu řešení celou řadu výhod. Je pohodlnější, bezpečnější i spolehlivější. Používáme pouze vysoce bezpečné přístupové čipy s technologií Mifare druhé generace, které není možné volně kopírovat, díky čemuž získáte plnou kontrolu nad přístupem do domu. Po celou dobu zajišťujeme kompletní správu celého systému včetně dodatečného programování dalších čipů a odstraňování ztracených či odcizených čipů.

  • vysoká úroveň zabezpečení
  • vyšší míra komfortu a pohodlí
  • řízení a správa přístupových práv


SMART TTLock - elektronický přístupový systém

Smart TTLock je komplexní elektronický přístupový systém s jednoduchou správou přístupových práv pomocí mobilní aplikace, nebo PC software, vhodný pro jednotlivé dveře, ale i rozsáhlé objekty.

V rámci jednoho přístupového systému lze kombinovat elektronická kování dostupná ve všech běžných rozměrech, nástěnné čtečky, elektronické vložky i nábytkové zámky. 

Výhodou tohoto systému je také snadné a cenově dostupné přidání funkce vzdáleného ovládání a správy přístupových práv. Vše je poté možné ovládat odkudkoliv a v reálném čase. 

Jako přístupová média je možné použít vysoce bezpečné čipy Mifare DEsfire EV1 4K ve formě přívěšků, nalepovacích tagů, karet, nebo náramků, stejně tak je ale možný přístup i PIN kódem, otiskem prstu, nebo skrze mobilní aplikaci.


Zašlete nám poptávku na elektronický přístupový systém