Elektronické přístupové systémy pro bytové a komerční objekty

Pro bytové domy i komerční objekty nabízíme kompletní řešení moderního, komfortního a bezpečného elektronického přístupu 


I váš bytový dům, nebo komerční objekt může být vybaven moderním, bezpečným a pohodlným přístupovým systémem. Zajistíme dodávku a montáž elektronického kování, čtečky čipů a samozamykacího zámku s panikovou funkcí. V případě potřeby provedeme i výměnu dveří včetně montáže a stavebních úprav. Nabízíme také dodání montáž zvonků či video zvonků. Všechna řešení zachovávají možnost odemykat dveře klíčem skrze standardní zámkovou vložku.  

  • moderní, efektivní a komfortní řešení přístupu


Elektronický přístupový systém nabízí oproti konvenčnímu řešení celou řadu výhod. Je pohodlnější, bezpečnější i spolehlivější. Používáme pouze vysoce bezpečné přístupové čipy s technologií Mifare druhé generace, které není možné volně kopírovat, díky čemuž získáte plnou kontrolu nad přístupem do domu. Po celou dobu zajišťujeme kompletní správu celého systému včetně dodatečného programování dalších čipů a odstraňování ztracených či odcizených čipů.

  • vysoká úroveň zabezpečení
  • vyšší míra komfortu a pohodlí
  • řízení a správa přístupových práv


ASSA ABLOY SMARTAir - elektronický přístupový systém

SMARTair - systém kontroly přístupu s různými variantami zadávání přístupových práv. Elektronické zámky zajišťují propracovanou a intuitivní správu přístupu včetně různých variant zadávání přístupových práv.

SMARTair nabízí různé úrovně správy kontroly přístupu v rámci jediného bezdrátového systému. Sami si vyberte ten nejefektivnější způsob správy přístupových práv. Dokonce můžete kombinovat různé úrovně kontroly v rámci jediné instalace.

Ať již jsou vaše požadavky na kontrolu přístupu či rozpočtové možnosti jakékoli, vždy pro vás máme vhodný systém SMARTair. 


Zašlete nám poptávku na elektronický přístupový systém