Autoklíče - autoklíčové centrum

Autoklíčové centrum Plzeň -  autoklíče, autozámky, imobilizéry


Výroba autoklíčů

Vyrábíme veškeré druhy autoklíčů - autoklíče bez čipu (transpondéru), autoklíče s čipem, autoklíče s dálkovým ovládáním, autoklíče pro vozy s bezklíčovým přístupem (keyless, kessy). Vyrábíme také klíče pro motocykly.

Ztracené autoklíče

Ztratili jste všechny klíče od vašeho vozu? I v případě ztraceného jediného klíče od vašeho auta vám dokážeme pomoci. Vůz otevřeme, dle zámku nebo spínací skříňky vyrobíme nový klíč a následně jej do vozu naprogramujeme. Imobilizéry

V případech, kdy není možné programování autoklíče k vašemu vozu standardní cestou (diagnostickým zařízením připojeným do OBD zásuvky vašeho vozu), provedeme zápis transpondéru (čipu) přímo do řídící jednotky imobilizéru včetně odstranění zapsaných ztracených klíčů (čipů) .

Obaly autoklíčů

Nabízíme výměnu plastových obalů pro poškozené autoklíče. Ne vždy je nutná výroba nového autoklíče, úspora peněz pro vás. Výměnu provedeme do několika hodin, nejpozději do druhého dne. Skladem máme plastové obaly pro všechny běžné autoklíče.


Havarijní služba - v případě, že nemůžete s vozem přijet k nám na provozovnu, např. z důvodu zablokované spínací skříňky, zavolejte a my závadu odstraníme na místě (pondělí až pátek 9:00 - 17:00).


Nouzové otevírání vozidel

Máte zamčené auto s klíčen uvnitř, nebo jste ztratili poslední klíč od vašeho vozu? Ozvěte se nám a my váš vůz otevřeme, vyrobíme nové klíče a ztracené klíče z jednotky imobilizéru smažeme, aby by bylo vaše auto v naprostém bezpečí.


Výměna mikrospínačů

Nabízíme opravy autoklíčů a výměnu poškozených mikrospínačů v autoklíčích a dálkových ovladačích všech druhů včetně čištění a následného testování. Výměny mikrospínačů provádíme do několika hodin, nejpozději do druhého dne.  


Autoklíče Mercedes - Benz

Vyrobíme autoklíč ke všem vozům Mercedes - Benz včetně dodávkových a nákladních vozů se systémem imobilizéru EIS a to včetně případů všech ztracených klíčů. Poptejte cenu autoklíče pro váš vůz Mercedes ještě dnes. 


Opravy autozámků

Opravujeme autozámky, motozámky a spínací skříňky pro všechny typy a modely automobilů a motocyklů. Provádíme přestavby na jiný klíč v případě ztráty všech klíčů a výrobu nových. Poskytujeme kompletní služby včetně demontáže a  následné montáže.  


Výměna baterií

Provádíme výměny knoflíkových baterií v autoklíčích a dálkových ovladačích všech druhů, včetně akumulátorových baterií pro autoklíče BMW, Ford a Land Rover. Výměny baterií provádíme na počkání, případně do několika hodin bez nutnosti objednávky.


Autoklíče BMW

Máme řešení pro všechny modely vozů i motocyklů BMW se systémy imobilizéru EWS, EWS 2, EWS 3, CAS3, CAS 4, CAS4 + i FEM a to včetně případů všech ztracených klíčů. Poptejte cenu autoklíče pro váš vůz BMW ještě dnes. 


Emulátory zámku řízení

Emulátory imobilizéru

V našem sortimentu naleznete emulátory elektronického zámku řízení (zámku volantu, volantové tyče) ESL ELV pro většinu vozidel. Emulátory zámku řízení jsou levné řešení závady zámku řízení, po zapojení emulátoru je možné vůz nastartovat a není zapotřebí nákladná výměna zámku řízení. Nakoupit můžete v prodejně, nebo na eshopu.

Emulátory imobilizéru (immo off ) jsou levné řešení závady imobilizéru (jednotky imobilizéru, přenosu dat z klíče do jednotky), po zapojení emulátoru je zapotřebí programování procedurou stejnou jako pro programování autoklíče a poté je imobilizér ve voze deaktivován a lze nastartovat klíčem bez transpondéru (čipu). Nakoupit můžete v prodejně, nebo na eshopu.

Informujete se o ceně autoklíče pro váš automobil

Klíčový servis Plzeň
Specialista na zabezpečení a autoklíče