Autoklíče - autoklíčové centrum

Výroba autoklíčů

Výroba autoklíčů a motoklíčů pro drtivou většinu vozidel na trhu.

Opravy autoklíčů

Opravy autoklíčů, výměny baterií, poškozených obalů a mikrospínačů.

Ztracené autoklíčeŘešení situace všech ztracených klíčů od vozu, nebo motocyklu.

Moderní vybaveníŠpičkové vybavení a nástroje pro frézování i programování autoklíčů.

Rychlost výrobyPro většinu vozidel na počkání, opravy a výměny obalů a baterií ihned.

Online rezervaceMožnost online objednání a zjištění přesné ceny a doby výroby klíče předem.

Často kladené dotazy

Co potřebuji k výrobě autoklíče? 

K výrobě nového autoklíče je zapotřebí jeden funkční klíč a ve většině případů i vůz. Pokud si nejste jisti, přijeďte rovnou s vozem, ke kterému potřebujete nový klíč, anebo nás kontaktujte.

Je zapotřebí technický průkaz?

Technický průkaz zapotřebí není, ani jiné dokumenty od vozu. Pokud ovšem máte kartičku s kódy (bývá např. u vozů Fiat, Iveco a některých dalších), určitě ji vezměte s sebou, výrobu nového autoklíče to urychlí.

Jak dlouho výroba autoklíče trvá?

Výroba nového autoklíče může trvat 10 minut, ale také dvě hodiny, je to velmi individuální. Autoklíče bez čipu a dálkového ovládání zpravidla trvají několik minut, autoklíče s dálkovým ovládáním od 20 minut, klíče k některým vozům BMW a Mercedes mohou trvat až dvě hodiny. Pokud potřebujete znát přesný čas výroby klíče, vyplňte formulář, nebo nám zavolejte. 

Mohu u vás pohodlně zaparkovat?

Ano, s parkováním u nás není vůbec žádný problém. Můžete zaparkovat přímo před prodejnou v ulici Alej Svobody, doporučujeme však parkování ve dvoře (vjezd ze Sokolovské ulici) - více informací zde ►

Mohu u vás vůz nechat a vyzvednout později?

Ano, pokud zaparkujete ve dvoře za prodejnou (vjezde ze Sokolovské ulice), můžete u nás vůz nechat jak dlouho budete potřebovat. Dvůr je přes noc zamčený, takže se nemusíte obávat.

Co když nemám žádný funkční klíč?

I v takovém případě Vám dokážeme pomoci, vyplňte formulář, nebo napište email, nebo zavolejte a my Vám sdělíme možnosti a cenu. Přijedeme k vozu, nouzově jej otevřeme, demontujeme zámek, nebo spínací skříňku, vyrobíme klíč a následně jej do vozu naprogramujeme. 

Rezervovat termín ▼

Informujete se o ceně autoklíče 


Výroba autoklíčů

Vyrábíme veškeré druhy autoklíčů - autoklíče bez čipu (transpondéru), autoklíče s čipem, autoklíče s dálkovým ovládáním, autoklíče pro vozy s bezklíčovým přístupem (keyless, kessy). Vyrábíme také klíče pro motocykly.


Opravy autoklíčů, výměna mikrospínačů

Nabízíme opravy autoklíčů a výměnu poškozených mikrospínačů v autoklíčích a dálkových ovladačích všech druhů včetně čištění a následného testování. Výměny mikrospínačů provádíme na počkání.

Ztracené autoklíče

Ztratili jste všechny klíče od vašeho vozu? I v případě ztraceného jediného klíče od vašeho auta vám dokážeme pomoci. Vůz otevřeme, dle zámku nebo spínací skříňky vyrobíme nový klíč a následně jej do vozu naprogramujeme. 


Obaly autoklíčů

Nabízíme výměnu plastových obalů pro poškozené autoklíče. Ne vždy je nutná výroba nového autoklíče, úspora peněz pro vás. Výměnu provedeme na počkání. Skladem máme  obaly pro všechny běžné autoklíče.


Havarijní služba - v případě, že nemůžete s vozem přijet k nám na provozovnu, např. z důvodu zablokované spínací skříňky, zavolejte a my závadu odstraníme na místě (pondělí až pátek 9:00 - 17:00).


Nouzové otevírání vozidel

Máte zamčené auto s klíčen uvnitř, nebo jste ztratili poslední klíč od vašeho vozu? Ozvěte se nám a my váš vůz otevřeme, vyrobíme nové klíče a ztracené klíče  smažeme, aby by bylo vaše auto v naprostém bezpečí.


Imobilizéry

V případech, kdy není možné programování autoklíče k vašemu vozu diagnostickým zařízením připojeným do OBD zásuvky, provedeme zápis transpondéru (čipu) přímo do řídící jednotky imobilizéru včetně odstranění zapsaných ztracených klíčů (čipů) .


Autoklíče Mercedes - Benz

Vyrobíme autoklíč ke všem vozům Mercedes - Benz včetně dodávkových a nákladních vozů se systémem imobilizéru EIS a to včetně případů všech ztracených klíčů. Poptejte cenu autoklíče pro váš vůz Mercedes ještě dnes. 


Opravy autozámků

Opravujeme autozámky, motozámky a spínací skříňky pro všechny typy a modely automobilů a motocyklů. Provádíme přestavby na jiný klíč v případě ztráty všech klíčů a výrobu nových. Poskytujeme kompletní služby včetně demontáže a  následné montáže.  


Výměna baterií

Provádíme výměny knoflíkových baterií v autoklíčích a dálkových ovladačích všech druhů, včetně akumulátorových baterií pro autoklíče BMW, Ford a Land Rover. Výměny baterií provádíme na počkání, případně do několika hodin bez nutnosti objednávky.


Autoklíče BMW

Máme řešení pro všechny modely vozů i motocyklů BMW se systémy imobilizéru EWS, EWS 2, EWS 3, CAS3, CAS 4, CAS4 + i FEM a to včetně případů všech ztracených klíčů. Poptejte cenu autoklíče pro váš vůz BMW ještě dnes. 


V našem sortimentu naleznete emulátory elektronického zámku řízení (zámku volantu, volantové tyče) ESL ELV pro většinu vozidel. Emulátory zámku řízení jsou levné řešení závady zámku řízení, po zapojení emulátoru je možné vůz nastartovat a není zapotřebí nákladná výměna zámku řízení. Nakoupit můžete v prodejně, nebo v eshopu.

Emulátory imobilizéru (immo off ) jsou levné řešení závady imobilizéru (jednotky imobilizéru, přenosu dat z klíče do jednotky), po zapojení emulátoru je zapotřebí programování procedurou stejnou jako pro programování autoklíče a poté je imobilizér deaktivován a lze nastartovat klíčem bez transpondéru. Nakoupit můžete v prodejně, nebo v eshopu.

Klíčový servis Plzeň
Specialista na zabezpečení a autoklíče