Nouzové otevírání 

Nouzové otevírání dveří bytů a domů, vozidel a trezorů

Nabízíme služby nouzového otevírání zabouchnutých i zamčených dveří, automobilů a trezorů v Plzni a okolí. Volejte na telefonní číslo +420 374 446 003 

V případě všech ztracených klíčů pro vás následně vyrobíme klíč dle zámkové vložky, dózického, trezorového či jiného zámku, autozámku, nebo spínací skříňky. 

V případě nouzového otevření vozu při situaci všech ztracených klíčů, nabízíme kromě následné výroby nového klíče i programování klíče do vozidla (spárování s jednotkou imobilizéru).


Zabouchnuté, nebo zamčené dveře ?

Zabouchli jste si dveře, nechali klíče v zámku zevnitř, nebo klíče úplně ztratili? Obraťte se na nás a my Vám rychle a spolehlivě pomůžeme. V případě potřeby Vám na místě ihned po nouzovém otevření vyměníme zámek, zámkovou vložku, nebo kování. 


Zamčený automobil, ztracené klíče ?

Máte klíče v zamčeném voze, nebo jste ztratili všechny klíče od Vašeho auta? Pro nás žádný problém. Poskytujeme kompletní služby, automobil nouzově otevřeme, vyrobíme nové autoklíče a následně jej naprogramuje do řídící jednotky Vašeho vozu.


Ztracené klíče od trezoru, nebo sejfu ?

Objednejte si nouzové otevření / odemčení

Ztratili jste všechny klíče od Vašeho trezoru, sejfu, pokladny, nebo jiného zařízení na úschovu cenin? Ozvěte se nám a my Vám pomůžeme. Provádíme nouzové otevírání všech typů trezorů, sejfů a pokladen, Pokud je nutný zásah do pláště trezoru, trezor následně opravíme a nalakujeme.